Stěhování přenechejte zavedené stěhovací společnosti

Stěhování, zvláště celých bytů a domů, je vždy časově a finančně náročná záležitost. Věcí je vždy víc, než bychom chtěli, tak jen jejich pečlivé zabalení proti poškození při převozu zabere spoustu času. Naštěstí nemusíte být na tak velké stěhování sami a můžete využít služeb stěhovacích společností. Pokud bydlíte v Brně a jeho okolí, je tu pro vás stěhovací společnost, která nabízí jedny z nejnižších cen v Brně. Nízká cena se neodráží na kvalitě, proto společnost Stěhování Brno nabízí vysoce kvalitní služby. Na trhu působí více než deset let, a díky svému týmu sehraných pracovníků, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním, přestěhují téměř cokoli.

Její pracovníci jsou rychlí, tím šetří váš čas i peníze

Společnost Stěhování Brno provádí stěhování nábytku, celých bytů a domů, starožitností, uměleckých děl, sbírek, obrazů, těžkých břemen, strojů a přístrojů. Z Brna, a jeho okolí, mohou vystěhovat potřebné věci po celé ČR, nabízí i mezinárodní stěhování. Velice výhodně nabízí stěhování mezi Brnem a Prahou, a to hlavně díky spolupráci se stěhováky z projektu Levné stěhování Praha a vyšším cenám pražských stěhovacích společností.

Společnost disponuje širokým vozovým parkem, v nabídce má menší dodávky, malý i velký nákladní automobil s tunovým hydraulickým čelem a pro stěhování celých bytů a domů může přistavit i vlek. Stěhovací vozy jsou vybaveny speciálním polstrováním, nakládacími rampami a také stěhovacími pomůckami. Společnost vždy dokáže vybrat ten nejvhodnější automobil pro stěhování vašich věcí. Společnost Stěhování Brno může svým klientům po předchozí dohodě poskytnout zdarma obalový materiál, kterým zamezí poškození věcí během přepravy, zapůjčí kartonové krabice a k přepravě cenných předmětů nabízí na míru zhotovené přepravní boxy. Samozřejmostí je pojištění proti poškození při přepravě, u cenných a drahých předmětů lze sjednat jednorázové připojištění, popřípadě zajistit dohled ochranky. Společnost nabízí i stěhování na klíč, které je založené na důvěře klienta ke stěhovací společnosti. Stěhování tak může probíhat bez přítomnosti klienta, stěhovací společnost všechny věci pečlivě zabalí, vynosí do přistaveného automobilu, přestěhuje, na novém místě zase vynosí a po dohodě s klientem může věci rozmístit na novém místě. Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách společnosti.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!