Nábytek od firmy IKEA


Asi nejznámější firmou, která u nás prodává nábytek, je švédská společnost Ikea, která v České republice provozuje čtyři velké prodejny – dvě v Praze a po jedné v Brně a v Ostravě. Prodejny Ikea nabízejí kompletní sortiment nábytku pro náš domov – ať už hledáme vybavení pro ložnici, obývací pokoj, kuchyni nebo dětský pokojíček, vždy si můžeme vybrat z pestré nabídky kvalitního švédského nábytku a doplňků. Součástí nabídky Ikea je také velký výběr bytového textilu a koberců, takže můžeme vše potřebné nakoupit pod jednou střechou. Kromě nábytku má ale Ikea ještě jedno velké lákadlo, díky kterému je oblíbeným místem dospělých i dětí, a tím je její restaurace. Ve všech prodejnách Ikea v Česku můžeme navštívit skvělou restauraci, bistro a obchod s potravinami, které nabízejí vynikající jídla za velmi nízké ceny. Díky širokému sortimentu nábytku a dalšího vybavení, příjemným prostorům, skvělým službám a jedinečné restauraci je tak Ikea jedním z nejoblíbenějších řetězců u nás, o čemž svědčí i ocenění za absolutní vítězství v anketě Obchodník roku, které firma získala za rok 2013. Veškeré podrobné informace o prodejnách Ikea nalezneme na jejich webových stránkách na adrese www.ikea.cz.

Reality.cz je největší český realitní portál.

Nábytek od společnosti ASKO

Dalším velkým prodejcem nábytku, působícím na českém trhu, je společnost Asko Nábytek, která provozuje celkem jedenáct obchodů – v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni, Teplicích, Zlíně, Táboře, Chomutově, Mladé Boleslavi, Znojmě a nově také v Českých Budějovicích. Nábytek od této společnosti si ale můžeme nakoupit také z pohodlí našeho domova, a to prostřednictvím internetového obchodu, který je součástí stránek www.asko-nabytek.cz. Nabídka produktů od Aska je velmi pestrá a seženeme zde nábytek pro všechny místnosti našeho bytu nebo domu. Samozřejmostí je i nákup na splátky nebo doprava zakoupeného zboží až k nám domů a to včetně víkendů. Od roku 2011 je společnost Asko Nábytek součástí velké německé obchodní skupiny Porta Möbel.


Nábytek v prodejnách KIKA

Mezi významné prodejce nábytku v České republice patří také společnost kika, která je jedním z předních prodejců nábytku na území Evropy. U nás má kika sedm poboček, z toho dvě v Praze a jednu v Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci a v Plzni. Kika je rakouskou rodinnou firmou a tak nejvíce jejích prodejen je právě v Rakousku, nicméně firma působí i v několik dalších evropských zemích. Vybrat si v jejích prodejnách můžeme veškerý sortiment nábytku, od obývacích pokojů až po koupelnový nábytek. České internetové stránky kika najdeme pod odkazem www.kika.cz a součástí webu jsou mimo jiné aktuální akční letáky, které kika pravidelně vydává.

Nábytek v obchodech SCONTO

K největším řetězcům prodávajícím široký sortiment nábytku u nás patří ještě společnost Sconto Nábytek, která je součástí významného německého koncernu Höffner. Sconto v Česku provozuje celkem osm prodejen – dvě v Praze a jednu v Hradci Králové, Brně, Ostravě, Liberci, Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích. Stejně jako u výše zmíněných konkurentů, tak i ve Scontu nakoupíme pod jednou střechou kompletní vybavení pro celou naši domácnost – najdeme zde nábytek pro obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, koupelny, kancelář nebo předsíň. Na internetovou prezentaci Sconta se můžeme podívat na stránce www.sconto.cz a vlastní profil má firma i na Facebooku, kde pravidelně zveřejňuje tipy na svoje produkty a také komunikuje se svými zákazníky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!