Nábytek na stránkách časopisů


Se zajímavými články na téma nábytek se můžeme běžně setkat na stránkách mnoha českých i zahraničních periodik. Které české časopisy se na téma nábytek a vybavení pro domácnost zaměřují?

Praktik (Byt magazín) – měsíčník, který se věnuje tématům jakou jsou dům, byt, dílna, zahrada a hobby. Kromě standardního vydání vycházejí i jeho speciály, zaměřené na konkrétní témata, např. na zahradu. Bližší informace o tomto magazínu včetně archivu všech titulních stránek a informací o předplatném najdeme na adrese www.bytmagazin.cz.

Náš útulný byt – časopis, který vydává vydavatelství Burda Praha, vychází pravidelně každý měsíc a jeho obsahem je spousta zajímavých článků týkajících se bydlení, architektury, designu atd. V časopise najdeme mnoho tipů, testy produktů, poradnu, velké množství fotografií, zajímavé rozhovory a řadu dalších rubrik.

Tina Bydlíme – měsíčník z dílny vydavatelství Bauer Media, přinášející velkou porci rad a tipů pro naše bydlení. Najdeme zde články o nejnovějších trendech, inspirace, poradenství a mnoho dalších zajímavých článků pro všechny, kteří se zajímají o to, jak zkrášlit a vylepšit svůj domov. Časopis má i svoji vlastní facebookovou stránku, která je pravidelně aktualizovaná a přináší zajímavé fotky a inspirace.

 


Nábytek na internetových stránkách a magazínech

Kromě tištěných časopisů existuje také celá řada internetových magazínů, které se věnují nejnovějším trendům v oblasti nábytku. Které internetové stránky o nábytku v češtině patří k těm nejzajímavějším?

Bydlení a styl – velký internetový magazín, který se zaměřuje na témata jako je financování bydlení, interiér, nábytek, reality, zahrada atd. Přečíst si zde můžeme spoustu zajímavých článků a získat tak novou inspiraci pro naše bydlení. Magazín nalezneme na adrese www.bydleniastyl.cz.

Bytmag.cz – český internetový magazín o bydlení a nábytku, který se zaměřuje mimo jiné na recenze nábytku a bytových dekorací. Najdeme tu spoustu užitečných rad, tipů a návodů, které nám pomohou vylepšit náš dům či byt. Magazín si můžeme prohlédnout pod odkazem www.bytmag.cz.

Magazín Zahrada – ideální čtení pro všechny, kteří mají vlastní zahrádku. V Magazínu Zahrada nalezneme spoustu rad, tipů a inspirací týkajících se zahrad, články o zahradním vybavení a okrasných zahradách, diskusní fórum, ale třeba i květinový horoskop nebo atlas rostlin – to vše na stránkách www.magazinzahrada.cz.

Kuchyně fotogalerie jsou velice zajímavé.

Nábytek na televizních obrazovkách

Zajímavé pořady věnující se nábytku můžeme občas vidět i na televizních obrazovkách a to nejen na plnoformátových programech, ale především na specializovaných televizních stanicích. O které pořady a televizní kanály se jedná?

Bydlení je hra – pořad veřejnoprávní České televize, který přináší informace a rady ohledně výběru nábytku, architektury, úpravy interiéru a dalších otázek, týkajících se bydlení.Nové díly se vysílají pravidelně každý týden na prvním programu ČT.

Jak se staví sen – pořad o bytovém designu, který vysílala televize Prima. Starší díly pořadu si můžeme přehrát na internetovém portálu Prima Play.

Spektrum Home – televizní kanál, který vysílá kompletně v českém jazyce, se věnuje tématice bydlení, nábytku, zahradě a designu. Program si mohou diváci naladit u vybraných kabelových a satelitních operátorů.

Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!